.

.

New
НАД ЗЕМЈАТА Жените Purses и Чанти Вистинска Кожа Торба Tote Скитам Purses за Дами

НАД ЗЕМЈАТА Жените Purses и Чанти Вистинска Кожа Торба Tote Скитам Purses за Дами

DEN 2212.80

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер.Увезени. [Материјал] – Топ жито првиот слој cowhide кожа (вистинска кожа чанта за жените); Темно кафеава боја полиестер обвивка; Висок квалитет сребрена боја хардвер.Четири дното заковки заштитите вашата чанта од триење. [Size&Тежина] – Димензии Приближно : 13"(L) x 5"(W) x 11.5"(H), Двојно се справува со висина : 9 инчен.Оваа чанта доаѓаат со 50" должина отстранлив crossbody рамо, рака.Тежината е околу 1.89 фунти/0.86 кг. [Структура] – Внатрешна : 2 главни прегради одделени со 1 средината патент џеб, 2 лизга џебовите на внатрешниот предната страна и 1 мал патент џеб во задниот страна.Надворешни : 1 назад патент џеб за одржување на вашиот најважен. [Голем Капацитет] – Совршен за да го носат вашиот 9.7 " i Pad, паричник, копчиња, мобилен телефон, парфем, чадор, очила за сонце, козметика, шамија, шише за вода и други дневни essentials. [Совршен По продажба на Услуги Систем] – Ние сме посветени на обезбедување на голема квалитет на производот и добра услуга за нашите клиенти, Ако имате било каков проблем или прашање во врска со објектот, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил, ние и ветуваме да понуди најдобро решение за вас.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди