.

.

New
Загреан Ќебе Електрични Фрли - со 2/4/6hrs Тајмер Автоматскиот Исклучи, Мека Електрична Ќебе за Каучот, Супер Атмосфера Меки Топлина Settings Ќебе , Греење Фрла Ќебето

Загреан Ќебе Електрични Фрли - со 2/4/6hrs Тајмер Автоматскиот Исклучи, Мека Електрична Ќебе за Каучот, Супер

DEN 1862.40

Количина на стоки
Достапно

☀【ОСТАНЕ ТОПОЛ】Имајќи топло да се борат зимскиот студ е сигурен индикатор на ниво на електрични ќебиња.само да се претвори темп и сет : нашите електрични фрли ќебиња престој на саканата темп.Можеби сакам да. ☀【ОСТАНЕ БЕЗБЕДНО】 Додека вие уживате во toasty топло, зарем не би било прекрасно ако безбедноста хазард е веќе проблем?Нашите загрева фрлиле ќебе обновено на темп систем за контрола & применува напредни smart control да се задржи прегревање во заливот.Греење ќебе со надградувањето на системот на заштита само на ноктите, кога другите работи само за неколку месеци, по неколку употреби. ☀【3 ОПЦИИ АВТО SHUTOFF】3 начини на авто исклучување : можете да изберете 2 часа авто-оф за 4 часа на shuteye или можеби сакам да 6 часа авто-оф во случај на замрзнување студени ноќи.Тоа е до вас.Да ве загрее и безбедно = слатки соништа + долг рок на траење за затоплување електричното ќебе. ☀【ДУРИ и ТОПЛИНАТА】 Ние го добие.Електрични ќебиња навистина иритираат со само аглите или рабовите греење up!Во греење ќебе, рамномерно распоредени на жици се опфатени во одлична мека фланелен боксери ќебе, ви нуди прекрасен спиење искуство. ☀【ТОПЛО ПОДАРОЦИ】 Како и за расположи подароци, она што ќе победи луксузен мека електрични ќебиња користи секој ноќи за време на студената месеци?Електрични ќебиња ќе биде топла прегратка подароци за роденден, мајчината ден, татковци' ден.Како куќа затоплување подарок?Името на уште еден објект кој е потопол.Боја : 45*75см-2.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди