.

.

New
Пушеле Леќа Miata MX-5 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светилка Светлина Колекции за 1990-1997 Mazda Miata MX-5 & 1999-2005 Mazda Miata MX-5 Килибар Пред Црвено Задните Пак Сигнал за Возачот и Сово

Пушеле Леќа Miata MX-5 ПРЕДВОДЕНА од Страна Маркер Светилка Светлина Колекции за 1990-1997 Mazda Miata MX-5

DEN 1785.36

Количина на стоки
Достапно

✅Функција : Компатибилен со 1990-1997 Mazda Miata MX-5, 1999-2005 Mazda Miata MX-5. ✅Вклучува : 4pcs ПРЕДВОДЕНА од страна маркер светилки светлина колекции.Надградба на вашиот Mazda Miata MX-5 со нов моден стил јасно леќа предните и задните led страна маркер светлина.Воздигнува вашиот мускулите автомобил е аура, па дури и додава дополнителни безбедносни видливост карактеристики. ✅Карактеристики : Чад Леќа.Напојува со висока моќност SMD LED диоди со килибар жолти LED на предната страна маркер за стакло и црвени LED на опашката задната страна маркер светла кои формираат совршен фокусна лента со супер светла за осветлување производство. ✅Инсталација : Директни plug and play инсталација, совршено го замени фабриката за делови, без модификација е потребно; овој производ карактеристики како замена и надградба на вашиот Mazda Miata MX-5 предната и задната страна маркер светлина. ✅Гаранција : DOT/SAE одобрени; 1 година гаранција.Поврзете се ПРЕДВОДЕНИ од страна маркер светла за да се претвори вашиот сигнал светлина harnesses да се создаде пак сигнали функција!Ова ќе ја зајакне вашата Caddy е луксузен присуство со додавање на дополнителна безбедност и видливост карактеристики.Дајте му на вашиот Mazda Miata MX-5 ПРЕДВОДЕНА од страна маркер светла модерен и динамичен изглед, како и зголемена безбедност, видливост, и кул моден стил се погледне!Опис на Mazda Miata MX-5 предводена од страна маркер светилки : Карактеристики : Леќа Боја : Црна Пушеле Леќа светла боја : Жолто Предводена за Предната страна маркер Црвени Led светилки за Задните странични маркер светилки објективот е направен од анти-нула PC пластика, која спречува на објективот од се избледени со долго време на изложеност на Секоја страна маркер светлина направени од супер светло SMD led чипови.Лесно се инсталира, Нема измени се потребни, директно се држат во.Отпорност на вода е подобрена со ултразвучно испитување третман на леќа површина.Компатибилен со : 1990 Mazda Miata MX-5 1991 Mazda Miata MX-5 1992 Mazda Miata MX-5 1993 Mazda Miata MX-5 1994 Mazda Miata MX-5 1995 Mazda Miata MX-5 1996 Mazda Miata MX-5 1997 Mazda Miata MX-5 1999 Mazda Miata MX-5 2000 Mazda Miata MX-5 2001 Mazda Miata MX-5 2002 Mazda Miata MX-5 2003 Mazda Miata MX-5 2004 Mazda Miata MX-5 2005 Mazda Miata MX-5 Лево/Десно Страна Маркер Светилка Собранието Пакет, Вклучувајќи : 2 Предната Страна Маркер светилки 2 Задната Страна Маркер светилки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди