.

.

New
Sanifog Cordless ULV Ладно Fogger Sprayer 3 Литар SF210 Ултра Термички Преносни Спреј Машина за Канцеларија Соба Училиште Ресторан Дома Професионална Употреба 260 W (SF210)

Sanifog Cordless ULV Ладно Fogger Sprayer 3 Литар SF210 Ултра Термички Преносни Спреј Машина за Канцеларија

DEN 3598.80

Количина на стоки
Достапно

Двете foggers ВКЛУЧУВА РАКА - На cordless средства за дезинфекција fogger SF210 батеријата погон ладна fogger машината ќе ви помогне да disinfect, чисти и да ги задржи оние натрапници далеку!Во рамките 10-15 минути, нашите Sanifog средства за дезинфекција fogger машината ќе ви помогне да дезинфенкцирам болници, канцеларија соба, училиште, ресторан и домашни области со лесно.Foggers за дезинфекција, cordless : Нашата ULV fogger главата црево е прилагодлива за секој агол, инстант вклучување/исклучување, термички fogger, ефикасен и удобен.Sanifog електрични sprayer може да се користи со течност за дезинфекција.Sanitizer fogger : Висока моќност на мотор, супер брзина sprayer санација fogger машина.Дезинфициенси fogger за Брз прскање, решение и за труд заштеда.Ротирачки прскање, без било блокирање.Fogger Машина за Дезинфекција : 22-нозете на Прскање Спектар ULV ладно fogging технологија Батерија-напојува & Преносни Литиум-Јонска Батерија 30ah работното Време До 3 часа.Спреј за дезинфекција аеросол за брзо да дезинфенкцирам било која област.Големина : SF210.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди