.

.

New
Кратки Ракави Унисекс Готвач јакна грб Униформа за Извршен Готвач, готвач Линија, Угостители и Кулинарски професионални

Кратки Ракави Унисекс Готвач јакна грб Униформа за Извршен Готвач, готвач Линија, Угостители и Кулинарски професионални

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер/Памук.Копче затворање.Кулинарски Готвач Јакна за Мажите и Жените.Поли/Памук мешавина - Ова Поли памук помеша крпа ви дава удобност и Кул чувствуваат додека работел во топла Кујна со еден Градите џеб и еден термометар џеб.Оваа јакна е достапен во бои погодни за мажите и жените готвачи. 5 Брзо Копче Затворање и Лесно машина за миење овој готвач грб со слични бои.Овој готвач Униформа е погоден за сите видови на Професионални готвачи.Бидете среќни Готвач, и да се пополни вашиот готвач плакарот со овој извршен готвач униформа која е погодна да се носат за сите видови на работи готвачи како Линија готвачи , 5 ѕвезда готвачи и други Кулинарски Професионалци.Едноставно со Кратки Ракави Готвач Јакна дизајн е одлична опција за мажите и жените готвачи.Овој дизајн е достапен во големини XS-XXL Полиестер/Памук мешавина комбинација е да се обезбеди лесно да се чисти и професионални во потрага јакна.Ве молиме контактирајте со нас за сите видови на готвач Apparels.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди