.

.

New
Билет за Возење за Прв Пат Игра на Табла | Одбор Игра за Деца | Семеен Игра на Табла | Воз Игра | Возрасти 6+ | За 2 до 4 играчи | Просечна Изведба 15-30 минути | Направени од с?

Билет за Возење за Прв Пат Игра на Табла | Одбор Игра за Деца | Семеен Игра на Табла | Воз Игра | Возрасти 6+

DEN 839.76

Количина на стоки
Достапно

СТРАТЕГИЈА ИГРА : Прво Патување нуди единствени правила наменета за помладата публика која го задржат стратегија, шарм, и забава на оригиналниот Билет за Возење.Целото семејство ќе уживаат тврдејќи правци и завршувањето на Билети!.ЗАБАВА, АВАНТУРА ИГРА : Прво Патување е совршен начин да се воведат младите играчи да игра на крос-кантри патување.КАКО ДА се ПОБЕДИ ОВАА ИГРА : Во Прво Патување, играта завршува кога еден играч ќе го заврши шест билети, тврдејќи дека Златна Билет како својата награда.Се искачи на бродот, патници—вашиот неверојатна Прв Пат ве чека!.БРЗО И ЛЕСНО ДА се НАУЧАТ : Со сосема нова мапа и поедноставените правила, Прво Патување е совршен начин да се воведат младите играчи да игра на крос-кантри патување.БРОЈ НА ИГРАЧИ И ПРОСЕЧНО ИСПОЛНУВАЊЕ : Ова дете и семејство одбор игра може да се игра со 2 до 4 играчи.Просечната изведба е 15-30 минути.Стил : Сад.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди