.

.

New
Грнчарството Тркало Машина,350W 24cm Brushless Електрични Керамика Тркало Машина ЕУ Приклучок за Студентот и Аматерски за Керамички Работа Глина Уметнички Занает(Зелен?

Грнчарството Тркало Машина,350W 24cm Brushless Електрични Керамика Тркало Машина ЕУ Приклучок за Студентот и

DEN 492.00

Количина на стоки
Достапно

Мелење тркало е лесно да се инсталира, работи мирно и тивко.Кога спречување на глина јавните, тоа е лесно да се справи и ја врши добро. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.Не треба да се користи премногу електрична енергија.Можете да ги користите лесно, но ве молиме да обрнете внимание за прирачник за корисникот за да се обезбеди сигурност при користење на тоа.Кога уредот е поврзан со напојување, притисни на истекување заштитник на НА копчето и да се сврти на напред или да го поништи switch. Ве молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди