.

.

New
XingChen Скитам Purses и Чанти за Жените Торба Големи СТП Кожа Crossbody Кеси Tote

XingChen Скитам Purses и Чанти за Жените Торба Големи СТП Кожа Crossbody Кеси Tote

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Увезени. ①Material/Дизајн : Висок квалитет на СТП кожа и поставата полиестер ткаенини,издржливи метална хардвер.Може да се користи како торба,гласник торба и чанта. ②Dimension/Тежина : Чанта : 13.7(L)х5.1(W)x11.8(H)инчи.На тежина за : 1.76 LB/0.8 KG. ③Structure : 1 главни џеб,1 внатрешни патент џеб,1 Сертификат џеб,1 мобилен телефон џеб,1 задниот џеб,2 предни џебови.Тоа може да се одржи A4 списанија,чадори,паричници,мобилни телефони,козметика и други дневни потреби. ④Occasions : идеална опција за видови на ocassions(состанок, на работа, слободен, патување, на шопинг, одење, кампување итн), исто така, го прави најдобар подарок за дамите како божиќ, валентин, родендени, мајка ден, и годишнини. ⑤After-продажба на Услуги : Ако скршени,што се оштетени или погрешно објекти примени,само нас контакт и испратете ни слика,ние ќе целосна наплата или испраќање во рок од 24 часа.Нешто е да се преговара,ние само сакаме среќни.Мазна метал патент.Отстранлив кука.Назад патент џеб со анти-кражба функција.Хардвер тока засилување.Димензија : Чанта : 13.7(L)х5.1(W)x11.8(H)инчи.На тежина за : 1.76 LB/0.8 KG.Една од главните џеб.Еден zippered џеб.Еден мобилен телефон џеб.Еден сертификат џеб.Виткање чадор.Долго паричник.Мобилен телефон.Козметиката.Вода првенство.Сертификат.За Xing Chen : .Xing Chen значи дека сте единствени на моите очи.Ние само ви донесе најмногу уникатен подарок за вас — Purses и чанти.На Xing Chen е кеси се создаде од страна на модни дизајнери со добар квалитет за чанти.Добар квалитет чанти за секого.Xing Chen кеси дефинитивно ќе биде вашиот прв избор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди