.

.

New
Визија ноќ и Ден Двоглед за Лов во Темнината - Дигитален Инфраред Очила Воена за Прикажување на 984ft/300 МЕТРИ во Темно со 2.5 LCD Екран, Земете Ден Ноќ IR 32G Возрасни

Визија ноќ и Ден Двоглед за Лов во Темнината - Дигитален Инфраред Очила Воена за Прикажување на 984ft/300

DEN 2947.20

Количина на стоки
Достапно

????Таа е идеална инфраред шпион опрема за ноќен лов, едрење, риболов, птицата гледа, истражување пештери, гледајќи coyotes, диви нерези, сточарството, vinoculares визија nocturna. ⛺Оди Авантура со Врвен Опрема⛺Несомнено, оваа ноќ визија двоглед се вашиот совршен 'пријателка' за exploringin теренот темно!Тоа може да се користи за набљудување, извидување, безбедност, надзор, без разлика дали внатрешна или надворешна, или само пазете се од натрапниците додека кампување.Без разлика дали тоа се jaguar, а coyote или дива свиња, далечинско набљудување може да се осигура вашата безбедност. 7-ниво инфраред ви овозможува да видите повеќе јасно се во целосна темнина.Непречено репродукција и пауза функции ви овозможи да ги видиш прекрасни моменти во секое време. ????Не пропуштајте забава на забележување на т.н " дивиот свет во теренот темнината!.Ова е вашиот идеален опрема, без разлика дали за експедиции или истраги. ????Јасна Визија Ноќ во 100% Темнината????Висока-перформанси Инфраред ноќенпоглед Очила со CMOS сензор овозможува да се постигне совршен приказ без ограничување на амбиентална светлина.Нема сомнение дека ова ќе биде идеален опрема за вашиот ноќ авантура!. ????Мултифункционален Двоглед-HD Видео & Фотографии????Благодарение на извонредната оптички јасност,со овој ноќенпоглед очила, можете брзо да го фати совршен фотографии и видео со висока дефиниција, која се боја на слики во текот на денот и црно-бела слика во текот на ноќта.Ново развиен Dsoon ноќенпоглед Очила за поддршка на Денот и Ноќта се користи и да се обезбеди на повеќе функции, вклучувајќи 960 P фото преземање и снимање функции, видео репродукција, 7-ниво инфраред прилагодување, 3x оптички зголемување, и 4x дигитален зум.Тоа никогаш не било полесно да го користите USB за пренос на јасни слики и видеа на секој електронски уред за веднаш да ги преземете за да ги споделите со вашите пријатели.Висока-перформанси на Дигиталните Ноќ Визија Двоглед може да работи непрекинато 11 часа, high-definition слики со 1280x960 пиксели, 1280x960 @ 30 FPS видео.Ако само сакате да ги користите за безбедност мониторинг за да се спречи натрапниците од внесување, тоа е, исто така, паметен избор.Оригиналната боја на сцената се прикажани без инфраред во текот на денот.Високото инфраред ниво, посветла на сцена, се појавува на екранот, која е погодна за потемни сцени. 850 NM IR илуминатор со 7 брзини прилагодување ви овозможува да имате јасен поглед во опсег 300м/984ft во 100% темно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди