.

.

New
CESAR КЛАСИЦИ Леб во Гурмански Сос Влажни Куче Храна, Пакување од 24

CESAR КЛАСИЦИ Леб во Гурмански Сос Влажни Куче Храна, Пакување од 24

DEN 564.48

Количина на стоки
Достапно

Содржи дваесет и четири (24) 3.5 оз.пепелниците на CESAR Влажни Куче Храна Класичен Леб во Сос од Рерна Печено Пилешко Вкус.Направена без зрна и со НАС Пилешко како #1 состојка.CESAR Влажни Куче Храна е комплетна и избалансирана и збогатена со витамини и минерали за да им помогне на кучиња од сите големини, особено на малите раси, останете здрави.Направени во САД со светот најдобрите состојки, CESAR го прави голем оброк на свој или како куче храна topper меша со сува храна.Овој гурмански мека куче храната се служи во удобен коцки со лесно, кора-далеку свежина заптивки.Големина : 3.5 Унца (Пакување од 24) | Боја : Печено Пилешко.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди