.

.

New
MdnMd Деца Балет Леотар за Девојки Танц Трепет Ракав Здолниште Балерина Балет Фустан Облека

MdnMd Деца Балет Леотар за Девојки Танц Трепет Ракав Здолниште Балерина Балет Фустан Облека

DEN 311.52

Количина на стоки
Достапно

92% Памук, 8% Spandex.Mdn Md девојки танц леотар избрани висок квалитет на памучна ткаенина има супериорен се водат и обновување.Pleated трепет ракав деца девојки балет леотар со бајка во прилог стакло предиво здолниште за уникатен дизајн.Удобни, меки, дише ткаенина карактеристики, таа љубов се вклопуваат совршено чувство на балет облека на нејзиното тело.Исклучиво наменета девојки leotards за танц балет љубовници, класа, фаза се изврши, партија, gymnastic и секојдневно носење.Сите танц носи од Mdn Md се направени од добри ткаенини.Машина за перење, ладна вода, се постават рамен да се исуши.хлор.За Mdn Md : .Mdn Md е професионална dancewear материјали компанија со повеќе од 20 години искуство кој е познат по својот уникатен дизајн, висок квалитет и добро направени изработка.Продуктната Линија : .Mdn Md Производ Линија вклучуваат танц балет leotards, гимнастика leotards, балет туту, фаза костим носи, танц носии, балет хулахопки, балет чевли, фолклорни танци чевли итн.Бренд вовед : им Помогне на секој танц љубовник го остварат својот сон танц.Leotards одличен квалитет, мекост, удобност, мала тежина.Нежен и шармантен бои направи можете веднаш да стане фокусот на вниманието, во толпата.Одбраната памучен материјал дише воздух и ја апсорбира потта да го задржи вас и вашите деца свежа и сува во танц и класа претстави.погодна за секојдневно носење, спортски и разни прилики.Оваа леотар и со блиски-фитинг заоблен тело популарни дизајн, убава двојно-layer кавга ракави, во прилог уникатен проѕирен стаклени предиво меки здолниште.Силна бода и 4-начин се протегала памук/spandex ткаенина може да се прилагодат на секој тешко танц движење, повеќето совршен за деца танц и спорт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди