.

.

New
UWS EC10842 69-Инчен Сјај Црна Тешки-Ѕидот Алуминиум Длабоко Тенок Камион Алатка Кутија со Низок Профил, RigidCore Капак

UWS EC10842 69-Инчен Сјај Црна Тешки-Ѕидот Алуминиум Длабоко Тенок Камион Алатка Кутија со Низок Профил, RigidCore

DEN 13061.28

Количина на стоки
Достапно

RIGIDCORE КАПАК.Овој камион кревет алатка кутија е изграден за макс капак сила со патентиран Rigid Core.Капакот е исполнет со цврста пена што помага да се спречи обврзувачки.Низок профил капак, исто така, нуди подобар поглед надвор од задниот дел на кабината прозорец.ЕКСТРА-ДЕБЕЛ АЛУМИНИУМСКИ.Овој сјај црна камион алатка кутија карактеристики на едно парче када направени од заварени 0.058-инчни алуминиумски.Када има тенок профил за да се обезбеди дополнителен простор во камионот корито.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЕ СПРАВУВА.Овој камион складирање кутија е опремен со нерѓосувачки челик гребло рачки за сигурен безбедност и долготрајна работа и покрај елементи.На рачки се широко распространетата за полесен пристап од страна на камионот.УДОБЕН ОРГАНИЗАЦИЈА.Овој камион алатка градите е совршен за чување на алатки и товар организирана и се на располагање за секогаш кога ќе им треба.Тоа доаѓа со алатка послужавник и вграден во шрафцигер носители погодно за мал објект за складирање и пронаоѓање.ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.UWS пикап камион алатка кутии се достапни во неколку различни стилови и големини да се приспособат на секоја единствена камион и приоритетни.Сите crossbed камион алатка кутии, исто така, доаѓаат со пред-drilled монтажа слотови и хардвер за лесна инсталација.Стил : Ажурирано Пакување UWS камион алатка кутии и се даде доверба на работното место и при вашата следна авантура, кои ви даваат сигурен безбедност за вашиот алатки, карго и повеќе.Сите UWS камион алатка кутии функција патентирана* Rigid Core капак, екстра-дебела алуминиумска конструкција и нерѓосувачки челик, се справува со заклучите.Тие се достапни во неколку различни големини, стилови и бои за совршено одговараат на секој уникатен пикап камион кревет.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди