.

.

New
AUEAR 8x10 Слика Рамки Сет од 2, Сплетен да 5x7 Фото Галерија Рамки Рефус, Ѕид или Tabletop Display - Широк Калапи, Вистинска Чаша (Црна, 2 Парчиња)

AUEAR 8x10 Слика Рамки Сет од 2, Сплетен да 5x7 Фото Галерија Рамки Рефус, Ѕид или Tabletop Display - Широк

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Вол & Tabletop рамка : Црна 8 од 10 дизајн на рамка за ѕид или за десктоп, со ѕид виси хардвер за кавга-бесплатно екранот во двете хоризонтални и вертикални формати.Рамките со се залагаме за флексибилни прикажување.Материјал : Направен од здрав МДФ, вистинска чаша пред тоа му дава јасен преглед на сликата.Заштитете го вашиот фотографии од прашина, влага и гребнатини.Еколошки мирис боја, безбеден за деца.DIY Мат Рамка : Отстранлив слонова коска боја мат може да се замени 4x4, 3.5х5, 4x6, 6x6, 6x8 мат.Ве молиме имајте во предвид : Ние само се нудат 5x7 отворање мат.Украсување & Подарок : Едноставна, класична фото рамки идеална за обликување семејни фотографии, уметност, collectable слики.Совршен за дом, канцеларија, студио, галерија.При изборот на големината на рамката за вашиот фото нашите димензии претставуваат големина на фотографија на рамка одговара, а не надвор димензии на рамката.Гаранција : AUEAR е посветена на обезбедување задоволителен фото рамки за секој клиент.Ако има било какви прашања поврзани со нашите производи, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Враќање и замена политика е avalible за секоја цел.Големина : 2 Pack | Боја : Црна.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди