.

.

New
Електрични Керамика Тркала, 30W Мини Керамика Тркала, 100-240V за Децата, за Домашна Работа Глина Ракотворби(САД прописи)

Електрични Керамика Тркала, 30W Мини Керамика Тркала, 100-240V за Децата, за Домашна Работа Глина Ракотворби(САД

DEN 1156.80

Количина на стоки
Достапно

Мал и компактен, многу деликатна мини керамички машина, лесно да се чисти и лесно да се носат.На плочата е направен од алуминиум, која е рамна и непречено да се обезбеди безбедно функционирање и не е лесно да ' рѓа.Широк спектар на апликации, кои се користат за работа глина, ракотворби, домашна, образование, настава, итн.Stepless брзина уредба, плочата knob е дизајниран на кабелот за напојување, кој може да се контролира брзината на плочата како што е потребно, и да се има добар и стабилен брзина.Г.С. и CCW ротација, контрола на рачката може да се отвори/затвори керамички машината и да се прилагоди на насоката на Г.С. или CCW ротација.Боја : U. S. прописи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди