.

.

New
Ailun Телефон Tripod Носителот На Планината Глава 1/4 Завртка Адаптер,Rotatable Digtal Камера Заграда,Selfie Леќа Monopod,Прилагодлив Прстен Светлина

Ailun Телефон Tripod Носителот На Планината Глава 1/4 Завртка Адаптер,Rotatable Digtal Камера Заграда,Selfie

DEN 285.36

Количина на стоки
Достапно

Лесен за Инсталација : Постојат два опција за да го користите телефонот клип : 1. Завртка директно до tripod со pivoting рака, да биде во можност да 360 степени за да ја ротирате. 2. Отстрани клип од pivoting рака и потоа се качи на tripod.Зглобот е исто така лесно да се промени Камера,видео камера и паметен телефон е ориентација (360° на ротација) при преземање на слики.Внатрешниот соочи безбеден вашиот уред добро и да се заштити од оштетување. 1/4" Стандардни Завртки : Attachable да било редовни големина tripod, monopod и паметен телефон со стандардни 1/4" завртка нишка на дното.Компактен&Преносни : ви Помага да се пука на постојан видео за Facebook Телевизија, Перископ, и други микрофон во живо стриминг Vlogging платформи Неговата мала тежина дизајн и лесно преносливост значи дека може да се стави во вашиот џеб или вашиот briefcase и го однесе насекаде и да одите.И вие ќе бидете подготвени за совршен Леќа слика во секое време.Стигнале&Монтажни Носителот : Стигнале Камера,видео камера, телефонот носителот одговара на повеќето мобилни телефони,Камери,Camcorders и selfie стапови(ширина помеѓу 56mm - 105mm ),вклучувајќи i Phone X/Xs/XR/Xs Max,8/7/6/6s, i Phone 6/6s плус, iphone SE/5s/5/5в,Samsung Галакси s10s10 плус S9/S9+,S8/S8+/S7/S6/S6 работ, Забелешка 9 8 5 4 3 и така натаму.И тоа многу лесно да се прилагоди за да се одржи или порака на вашиот телефон.Се споредуваат со слични предмети.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди