.

.

New
Вкупно Aquaglow Зелена Риба Светла за Подводни Риболов - Ултра LED Светла Подводни Осветлување Подводните, 24V Зелена Клупа Светлина, 12,000 Lumens, 35 Нога Кабелот

Вкупно Aquaglow Зелена Риба Светла за Подводни Риболов - Ултра LED Светла Подводни Осветлување Подводните, 24V

DEN 10558.80

Количина на стоки
Достапно

???????????????????????????????????????? (????????????????) Во помалку од 15 минути, ќе се соберат вашиот подводните зелено светло; Приклучете GCFI штекер и пад на светлината во вашата посакувана локација.Супер светла led риболов светла кои се применуваат во длабока вода, риболов, LED извор на светлина, енергија-заштеда, и животна средина пријателски, има одличен ефект на привлече и индуцирачки риба.СОВРШЕН РИБОЛОВ И ИСТРАЖУВАЊЕ СВЕТЛА ЗА ДОКОВИТЕ, ДОКОВИ, и MARINASLooking за најдобра риба attractant зелено светло за вашиот риболов истражување?Треба да се фати повеќе на вашиот ноќ риболов?Вкупно Aquaglow Подводни Риболов Светла ќе биде вистинскиот избор за you Designed да Endure The 316 од не ' рѓосувачки челик структура со decagon стакло обезбедува подобрена трајност на вашиот зелена лумен светла. ???????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????? - Нашата зелена подводни риболов светла привлечат crappie, snook, и други риби вашиот омилен место; зелена привлекување на светлото може да се користи за езера, езера, реки, и доковите на риба redfish, пастрмка, tripletail, перде, crappie, и детиште.Оваа авто-тоне риболов светлина совршено ќе и stably се реши на површина и не е лесно да се tipoff.Тоа исто така може да се користи за риба езера, езера риболов под риба светилка, слатководна риба, redfish, пастрмка, тројно опашка, перде, crappie, детиште.Како Разноврсна Како You Green место риболов светлина Широка примена опсег може да се користи за реки и езера сите риболов, ноќта риболов, диви риба.LED Риболов Светилки може да се користи во рибник да ги намамат мали риби за хранење на големи риби.Фати Повеќе Од Ever Underwater риба светлина користи phototaxis на повеќето видови риби' сензација да ги намамат риба со посебни светла, да фати повеќе риба.Ги привлекува Не Само на Водните животни, Но исто Така You Light апсењето е употребата на фото такси на риба и инсекти, според оваа теорија, привлече рибите и другите инсекти.Она што го Прави Нашиот Риболов Светлина Special Made на 316 од не ' рѓосувачки steel35-метарски кабел за длабоко sinking Top класа workmanship Excellent performance Super светлина source Extended durability Your Ноќ Риболов Само што Влегов Подобро Со Вкупно Aquaglow!!. ???????????????????????????? – Уживајте часа на непрекината употреба, одлични перформанси од нашата Вкупна Aquaglow супер-светли led риболов светла, Оваа зелена риба светлина е издржлив со изграден во тежат systemt; тешки-должност decagonal стакло покривање е лесно да се чисти за да се обезбеди 100% светлина снабдување; На 316 од не ' Рѓосувачки челик тело е отпорен на солена вода и други груби средини.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди