.

.

New
Chapin G362 Професионални Сите P, 1 Пакет, Жолта/Црна

Chapin G362 Професионални Сите P, 1 Пакет, Жолта/Црна

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

Одговара на било црево крајот.Прилагодливи го оценувате прецизност dial нуди 16 мешање на ликвидност.Спрејови до 100 литри.Вграден-во Анти-Св функција спречува backflow.Тоа автоматски се меша течен концентрат со вода. 0.4 - 0.5 GPM.PSI е врз основа на Вода под Притисок од извор. 0.75 Инчи широка уста отворање.Поли фан млазницата.Производ Параметри : . 0.4 - 0.5 GPMPSI е врз основа на Вода под Притисок од source0.75 Инчи широка уста opening Poly фан млазницата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди