.

.

New
Invicta Мажите 9094OB Про Нуркач од не ' Рѓосувачки Челик Автоматски се Види

Invicta Мажите 9094OB Про Нуркач од не ' Рѓосувачки Челик Автоматски се Види

DEN 3182.40

Количина на стоки
Достапно

Нерѓосувачки челик се види со сина еднонасочно рамки и метал бирате со светлосен раце/индекси и зголемува на датумот, прозорецот на 3 часот. 40 mm нерѓосувачки челик случај и со минерални dial прозорец.Јапонски автоматско движење со аналогни екранот.Три-линк од нерѓосувачки челик белегзија со тока затворање.Отпорен на вода до 200 m (660 ft) : Во принцип, погоден за професионални морски активност и сериозни површината спортови на вода, но не и нуркање.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди