.

.

New
Женска Tote Чанта Со Рамо, Рака, Флорални Шема СТП Кожа Врвот се Справи со Satchel Crossbody Рамо Кеси

Женска Tote Чанта Со Рамо, Рака, Флорални Шема СТП Кожа Врвот се Справи со Satchel Crossbody Рамо Кеси

DEN 647.52

Количина на стоки
Достапно

Оваа tote е забавно!Основната боја е кафеава, но тоа е потенцирана со шема (клубови) и тен се справи.Може да се стави документ ipad козметика чадор телефон итн.Идеален за безгрижно користење/работа/датира/партија/свадбена/travel/бизнис, и тоа дополнително извонреден подарок за Жените' s Роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Свадба Годишнина, денот на Благодарноста, Божиќ, и така натаму.Постојат еден краток справи и рамо вратоврска на пакет, можете да ги користите како еден tote торба исто така торба добро.Кул карактеристика е тоа што таа е дизајнирана на таков начин што тоа се огради стан, кога се празни, тоа ќе биде голема, за да се спакуваат во вашиот носат-за екстра tote, кога ќе патуваат повторно.колку подолго се справува со се во прилог торба во таков начин што тие навивам целосно внатрешноста на чантата кога не е во употреба.83"; СРЕДНИ е 14.колку подолго се справува со се во прилог торба во таков начин што тие навивам целосно внатрешноста на чантата кога не е во употреба.и Тоа е толку компактна гледа дека тоа може да се користи професионално или како студент.42"; ГОЛЕМА е 16.Едноставна внатрешноста дизајн за голем капацитет.БИДЕТЕ ИЗНЕНАДЕНИ колку овие луксузни чанти можат да носатЕден главната преграда со burglarproof кука, еден патент џеб и еден слот џеб.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди