.

.

New
Реј-Бан Rb3025 Класичен Поларизирана Пилот Очила За Сонце

Реј-Бан Rb3025 Класичен Поларизирана Пилот Очила За Сонце

DEN 703.20

Количина на стоки
Достапно

Унисекс очила за сонце : Дали сте во потрага за, Реј-Бан очила за сонце, за жени или мажи, RB3025 Aviators се дизајнирани како Унисекс очила за сонце, кои се трајни и модерен.Тие овозможуваат неверојатен контраст боја и се произведе подобар јасност и повеќе физички визија.Реј-Бан на светот повеќето исконски eyewear бренд и е глобален лидер во својот сектор. 100% UV Заштита : Овие пилот очила за сонце беа направени од страна на познатиот Топ Пиштол.Ниту една друга светлина ќе резултира со промена на бојата.Во рок од пет минути на повлекува назад внатре, се Развива леќи во RB3025 постепено ќе се промени назад кон оригиналната боја!Направени од високо-квалитет на стаклото, Реј-Бан леќи рецепт подготвен. Реј-Бан RB3025 Големите Метални Пилот очила за сонце се чувствувате унисекс очила со повеќе рамка и леќа опции.Од почетокот на Пилот стил кои се појавија во 1937 година, на воведувањето на класичната Wayfarer во 1952 година, Реј-Бан е бренд кој го отелотворува Америка, авантура, големи градови, во широко отворени пространства, херојство, индивидуалноста, и автентичност.Повеќе рамка и леќа бои : Со голем број на метална рамка бои за да изберете од, вклучувајќи ги и злато или сребро, видете го светот преку различни поларизирани леќи бои—сите на кои даваат оптимален визуелен јасност и 100% UV заштита.Направени од високо-квалитет, отпорно на гребење стакло.Стаклена леќа.Овие очила за сонце за жените и мажите се удобен за носење и да се направи изјава каде ќе ги носи.Мост : 14 милиметри.Посета на реј-бан бренд продавница : Кликнете на Реј-Бан логото погоре за да ја видите целата Реј-Бан бренд асортиман.Со класичен метална рамка, може да се види светот преку различни леќа бои вклучувајќи кристал браун, кристално зелена, Г-15 не-поларизирана, и повеќе—од кои сите се обезбеди оптимален визуелен јасност и 100% UV заштита.Овие совршен Реј-Бан Aviators за жените и мажите се безвременски модел кој ги комбинира голем пилот стил со исклучителен квалитет, перформанси и удобност.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди