.

.

New
SPORTEA ICED PACK OF 4

SPORTEA ICED PACK OF 4

DEN 1296.00

Количина на стоки
Достапно

Гурманските, хранливи iced чај пијалаци дека е зацврсна и одржување, Тоа е 100% природна, и не содржи вештачки бои, вкусови, конзерванси или додатоци.Decaff Еквивалент : 98% кофеин-слободен природно, без обработка.Стрес Борец : Replenishes калиум и трага минерали осиромашен во текот на физички и ментален стрес.Смирувачки, подобрување на циркулацијата и телесни системи издржливост градител.Invigorating - поттик на енергија, без додаток на шеќер или кофеин изневерам.Се бори против замор, промовира менталното будноста, и се надоврзува и издржливост.Премиум комбинација на црна и зелена чаеви, смирувачки ѓумбир, еден храбар Citrus Sweet вкус со zip!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди