.

.

New
Клучни Пронаоѓач со Екстра Предавателот & До 131ft Работен Опсег во Отворен Простор, Безжичен Далечински Управувач за RF Клучни Пронаоѓач Локатор за Клучеви Паричнико

Клучни Пронаоѓач со Екстра Предавателот & До 131ft Работен Опсег во Отворен Простор, Безжичен Далечински Управувач

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

92 MHz - Звук.Фреквенција : 433.Како да го користите : .Дали нејзиниот во друга соба, троседот перница или ќебе, можете брзо да го најдете изгубени предмети во рамките на 100 метри.9 инчен; 2 x Клучните Прстени(Обемот : 2.Тоа е полесно да се запамети изгубени предмети.Работен опсег : 15-40 метри/ 49-131 ft (отворен простор).Користете клучни прстен или двострано лента за да се поврзете на колор-кодирани приемник на предмети кои често се изгубени.Батерија : 6 x CR до 2032.јачина на звук : 80-85 d B.43 во (50 x 36 x 11 mm).Бруто тежина : 4.Примачот може да ја испратите до 80 децибели, па така лесно може да го најдете изгубени предмети.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди