.

.

New
Wheelpal Лесни Тркала Логор со Јаже Не се Лизга База за Автомобили

Wheelpal Лесни Тркала Логор со Јаже Не се Лизга База за Автомобили

DEN 333.12

Количина на стоки
Достапно

Преносни : Тоа го направија од PP материјал и лесни да се врши.Постојан : Триаголен структура и гумени влошки во дното одржувате возилото во место.Удобен : Тоа е лесно да се повлече од гума со јаже.Препознатлив : Жолта блок со црвено јаже го прави поголема веројатност да се види и да се отстранат пред возење надвор, а исто така да може лесно да бидат поддржани во.Примена : За употреба со лесни возила.Сигурносен уред за да се користат со рампи или други уреди за кревање.Боја : Yellow Product големина : 8"*4.8"*4.3"Тежина : 0.75 lbs Capacity : 660lbs Our Тешки тврда гума изградба е идеален за било каква клима.Одличен додаток за секое гаража, работилница, авто магазин, складирање многу, итн.Оваа Гума изградена на армирано-гума за да се обезбеди сигурен зафат на речиси било која површина, а тоа е отпорен на кинење, абразија, атмосферски озон.Јажето на гумени тркала логор може брзо и лесно поставување на гумата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди