.

.

New
Тип C до Микро Б Кабел, iSeekerKit USB 3.0 USB-C до Микро USB 1Ft Полнење & Податоци Sync Компатибилен Кабел за Samsung Галакси S5/ Note 3, Toshiba Canvio, Надворешен Хард Диск WD

Тип C до Микро Б Кабел, iSeekerKit USB 3.0 USB-C до Микро USB 1Ft Полнење & Податоци Sync Компатибилен Кабел

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

USB 3.0 Тип C до Микро Б Кабел лесно се поврзува со компјутер со помош на USB Тип C порта на надворешен хард диск, паметен Телефон или таблет компјутер со помош на USB 3.0 Микро Б порта; да Префрлувате датотеки од преносни USB 3.0 хард диск или синхронизирате податоци од вашиот паметен Телефон.Префрлување на податоци во и од сите ваши USB-C уреди со брзина до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2.0, можете да пренесувате датотеки во секое време и секаде со неверојатна брзина.Ултра здрав изградба - премиум изградба обезбедува i Seeker Kit кабли со многу побрзо - USB 3.0 надворешни хард дискови, вклучувајќи Toshiba Canvio, Seagate Free Agent, и Western Digital(МД), итн.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди