.

.

New
FS-TFC 4-Фаза Преносни Вода Филтер Пумпата 0.01 Micron Вода Прочистувач Опстанок Опрема 1.5 L/Min Брз Проток за Лични или Мала Група Пешачење, Кампување, Патување, и Подготвенос

FS-TFC 4-Фаза Преносни Вода Филтер Пумпата 0.01 Micron Вода Прочистувач Опстанок Опрема 1.5 L/Min Брз Проток

DEN 1452.00

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Храна Одделение ABS, Силициум, SUS 304 од не ' Рѓосувачки челик.Најдобри Безбедност на Вода Решенија : Песок Филтер Главата, Cleanable 8,000 L UF Prefiltration, Тешки Метали Отстрани KDF и Активиран Јаглерод Влакна, Медицинска Одделение Филтрација, отстранете поголеми од 0. : 283g (10 мл).Филтер За Точноста : 0.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди