.

.

New
Pinannie Австрија Кристал Кошула Ткаенината Линкови Бело Злато Позлатен Свадба Cufflinks за Mens

Pinannie Австрија Кристал Кошула Ткаенината Линкови Бело Злато Позлатен Свадба Cufflinks за Mens

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Главната камења : Swaroski Кристали во светот познатиот Луксузен бренд бои во сина, црвена, бела, ноќта зелена и виолетова кои додадете елеганција да било ситуација.Материјал : Направен од Никел & Доведе слободни Цинк легура обложено со вистински бело злато позлатен , нашите Ткаенината линкови Не исчезнат за долго време и нема да предизвика инфекција на кожата.Совршен сет : Погоден за свадби, формално, деловна облека и вкупниот полиран кошула заврши изглед, најдобрите подароци за мажите, grooms, татко, шеф, дечко, сопруг, cufflinks и ќе ги направи groomsmen.Идеален подароци : Cufflinks за свадби, годишнини, родендени, специјални прилики, бизнис-партнерства.Задоволство : Вашето задоволство е наша среќа!Нашите врати и да го замени политика е лесно - ние наплата/ ние го замени/ ние размена.Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас , Пари Гаранција за враќање на !.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Cufflinks се направени на Никел & Доведе слободни цинк легура со увезени кристали од Австрија , на нејзините плоштадот Круг модни дизајни за сите прилики, Тоа е многу добар подарок сет за gentlemanc кога татковци ден доаѓа ,можете да го носат во сите сезони ,Висок квалитет на моден дизајн и прифатлива цена , доаѓа со подароци кутија за пакување и бесплатен превозот .Ние нудиме професионална пред-продажба и afer-продажните услуги на секои важни клиенти, ако чувствувате било збунети,ве молиме контактирајте со нас во прв пат.И ако сте задоволни со нашата облека и услуги,ве молиме да ве однесе неколку секунди за да ни остави добар преглед на 5 ѕвезди,вашата поддршка е нашата најголема среќа.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди