.

.

New
MOUNTUP ТВ Ѕид, ТВ Монтажа Зглобот и Навалување Целост Предлогот за 42-70 Инчен Рамен Екран Телевизори, Универзална Articulating Ѕид ТВ Протезата со Макс VESA 600x400mm, Држи до 100lbs, с?

MOUNTUP ТВ Ѕид, ТВ Монтажа Зглобот и Навалување Целост Предлогот за 42-70 Инчен Рамен Екран Телевизори, Универзална

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

ТВ ПЛАНИНАТА КОМПАТИБИЛНОСТ - Овој ѕид ТВ заградата е наменета за повеќето 42 70 инчи LCD, LED, или Плазма Телевизори со максимална тежина капацитет од 100 кг и со VESA шема помеѓу 200x100mm и 600x400mm, max ѕид studs растојание е 16 инчи.ЗАБЕЛЕШКА : за сува ѕидот сам апликација.ЦЕЛОСНА ДВИЖЕЊЕ ТВ ЅИД - Articulating ѕид tilts ТВ до 3° и надолу 12°, swivels ТВ лево и десно од 45° за максимална гледање флексибилност, се протега 15.4" и се повлече назад 2.67" за непречено движење и простор за заштеда на енергија.УЛТРА СИЛНА ИЗВЕДБА - Тешки ТВ заградата карактеристики солидна ладно-формирана челична конструкција и двојна 6 оружје дизајн да се одржи ТВ мирно.Секој ѕид е сила тестирани за да се обезбеди сигурност за вашиот ТВ и вашето семејство.БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Сите потребни хардвер за полнење, квалитет дефиниција, меур ниво и јасни инструкции се вклучени напор за собрание.Главниот дел на планината се пред присутните. ±3°пост-инсталирање на вредноста поддржува совршен ТВ израмнување.ПРОФЕСИОНАЛЕН ТИМ за ПОДДРШКА - Нашите пријателски тим за поддршка е достапна во секое време да одговори на вашите пред купување или инсталација прашања.Ние се обезбеди 5-годишен заштита!.Модел MU0012 е дизајниран за монтирање на ѕид studs растојание од 12-16 инч.Тоа исто така може да се монтира на бетонски или на ѕид од тули.Конкретни подлога не се вклучени, тие ќе бидат испратени ако треба.Забелешка:Не за сува ѕидот сам апликација.Потврдете го вашиот ТВ тежина помалку од 100 lbs.TV големина помеѓу 42 и 70 инчи.ЧЕКОР 1. ПРОВЕРЕТЕ ЅИД ВИДОВИ s VESA топ моделот паѓа помеѓу 200x100mm /8x4" и 600x400mm/24x16".Accommodates VESA обрасци : 200 X100mm, 200x200mm, 300x200mm, 200x300mm, 300x300mm, 400x200mm, 400x300mm, 400x400mm, 500x300mm, 600x400mm.ЧЕКОР 3. ПРОВЕРЕТЕ ТВ ГОЛЕМИНА & ТЕЛЕСНАТА ТЕЖИНА.Потврдете го вашиот ТВ тежина помалку од 100 lbs.TV големина помеѓу 42 и 70 инчи.ЧЕКОР 4. ПРОВЕРЕТЕ КАБЛИ ШТЕКЕР.Ве молиме проверете ја е можно блокиран кабел или влезови.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди