.

.

New
На задното Седиште Recline Полнење Компатибилен со Jeep Wrangler JKU/Л 2007-2020+ (Црна Delrin Пластика)

На задното Седиште Recline Полнење Компатибилен со Jeep Wrangler JKU/Л 2007-2020+ (Црна Delrin Пластика)

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

CNC машински и chamfered дупки од висока јачина на Црна Delrin пластика.Се здобијат со околу 2,5 инчи на задното седиште recline во споредба со речиси вертикални 90 степени на фабриката планината!Уживајте во повеќе удобно возење за вашите деца и патнички!.НОВ ДИЗАЈН!Компатибилен со Jeep Wrangler JKU и Л 4-Врата модел години 2007-2020+ (НЕ одговара 4xe модели).Само за полнење да се вклучат седум подолго висок степен на замена завртки и подлошки за инсталација; Лесна инсталација , БЕЗ посебни потребни алатки.Направен во U. S. A. Боја : Црна Пластика.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди