.

.

New
TETON Спортски Оаза Хидратација Пакети; 2-Литарски Хидратација Ранец со Вода мочниот Меур; за Backpacking, Пешачење, Трчање, возење Велосипед, и Качување

TETON Спортски Оаза Хидратација Пакети; 2-Литарски Хидратација Ранец со Вода мочниот Меур; за Backpacking, Пешачење,

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

СОЛИДЕН И е ПОДГОТВЕН : Изграден со TETON иновации, ова отворено омилен е направена со трајни ripstop конструкција за траен функција.ТОА Е ВСУШНОСТ AMBIDEXTROUS : Нема повеќе се принудени да се постигне преку на вашиот друг рамо бидејќи Оаза својства на хидратација пристаништа и на лево и десно страни.ЕДНОСТАВНОСТ И ЛЕСНОТИЈА : пред-zip џебови нудат лесен пристап за зграби-и-оди додека сте надвор и за.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : Ние не се шегувам.Може да се оди цел ден со овој TETON хидратација пак благодарение на својата 2 L мочниот меур.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Земете удобност во TETON е доживотна гаранција.Нашите неверојатна услуги на клиентите тим е исто така тука ако имате прашања или сомнежи.Големина : 2 L мочниот Меур - 2022 Модел | Боја : Маслиново Оаза 18 L е светлина, прилагодлив, удобно, и прифатлива.Тоа е идеален пакет за да се задржи сте хидриран без разлика што и авантура сте брка.2-литарски хидратација на мочниот меур доаѓа со вашиот ранец.Целосната со лесни, издржливи, kink-слободен sip цевка и иновативни притисни-за заклучување cushioned залак вентил.Тој има голем 2-инчен (5 см) отвор за мраз, кои, исто така, го прави лесно чистење.Ние сме горди на нашата работа, но ние сме само како добрите како што нашите клиенти се види нас.Тоа е зошто ние сме почестени да имаат повеќе од 10.000 блескав клиент осврти .. и ние сме само добивање на подобро!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди