.

.

New
Epson работна Сила Про WF-7310 Безжична Широк Формат Печатач со Печатење до 13 x 19, Авто 2-Двострано Печатење до 11 x 17, 500-лист Капацитет, 2.4 Колор Дисплеј, Epson Smart Панел Стан

Epson работна Сила Про WF-7310 Безжична Широк Формат Печатач со Печатење до 13 x 19, Авто 2-Двострано Печатење

DEN 23999.76

Количина на стоки
Достапно

Висока-перформанси широк формат печатење — се постигне повеќе со брзо широк формат печатење до 13" x 19".Високо-брзински печатење — Precision Core Топлина за Слободни Технологија насочува работното со 25 црна/12 боја ISO ppm () и брзо прва страница-out.Print-продавница квалитет — DURABrite Ултра инстант-сува пигмент мастила испорача остар текст и живописни бои.Дизајнирани за постигнување на продуктивност — конструиран за издржливост, сигурност и тешки workloads. 500-лист хартија капацитет — лесно се справи со високо-волумен печати задачи со два 250-лист коцки и задните храна за ефикасна, погодно за печатење.Лесен за навигација и контрола — карактеристики 2,4" колор дисплеј, плус Epson Smart Панел Стан (2) за лесно прилагодување и контрола од паметни уреди (3).Целосна безжична решение — да остане поврзан со Wi-Fi 5 компатибилност, плус мрежа-бесплатен Wi-Fi Direct (1).Нула warmup време — и ниска потрошувачка на енергија (4) со Precision Core Топлина за Слободни Технологија.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди