.

.

New
Bonarty 2Set Дрвена Хартија Изработка на Мувла Рамка на Екранот за DIY Хартија Сушени Цвет Занает

Bonarty 2Set Дрвена Хартија Изработка на Мувла Рамка на Екранот за DIY Хартија Сушени Цвет Занает

DEN 198.96

Количина на стоки
Достапно

Традиционален инструмент, но исто така погоден за деца.Користење со Дрво или Памучен материјал целулоза или не сјајни рециклираната хартија.Други природни материјали кои може да се инкорпорираат во трудот се Paperbark , цветни ливчиња и рамни листови.Можете да ги користите мастила, акрилни бои или обоени рециклираната хартија да умре со хартија за било која саканата боја.Направи хартија од рециклирање на хартија со исушени цвеќиња.Хартија изработка на рамка за да го рециклирате хартија.Подготвени meshed и доаѓа со интегрален deckle рамка.Опис : Подготвени meshed и доаѓа со интегрален deckle рамка - Хартија изработка на рамка за да го рециклирате хартија - Традиционално алатка, но, исто така, погоден за деца - да се Направи хартија од рециклирање на хартија со исушени цвеќиња. - Користете се со Дрво или Памучен материјал целулоза или не сјајни рециклираната хартија.Други природни материјали кои може да се инкорпорираат во трудот се Paperbark , цветни ливчиња и рамни листови.Можете да ги користите мастила, акрилни бои или обоени рециклираната хартија да умре со хартија за било која саканата боја.Спецификација : - Материјал : Дрво - Укината Големина : Прибл. 34 x 25 x 3 cm / 13.38 x 9.84 х 1.18 инчен - 2 во 1 : Големина Приближно 18x12.5x2.5cm/7.1x4.9x1inch Package Вклучува : 2 Парчиња/set Хартија Изработка на Рамка Screen Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди