.

.

New
Moroso 68775 Издише Grommets - Пакување од 2

Moroso 68775 Издише Grommets - Пакување од 2

DEN 219.60

Количина на стоки
Достапно

Пакет Димензии : 3.81 H x 13.716 L x 18.034 W (сантиметри).Пакет Тежина : 0.5 кг.Земја на Потекло : Кина.Тип на производ : АВТО ДЕЛ.Оваа Moroso Перформанси PCV Вентил Grommet е направен од масло отпорни на гума и се продаваат во парови.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди