.

.

New
DITUCU Мачка Шепа Перница Мрзливи Троседот Канцеларија Стол Перница Мечка Шепа Топло Кат Симпатична Седиште Подлога за трпезарија Спалната соба Удобност Стол за Здр?

DITUCU Мачка Шепа Перница Мрзливи Троседот Канцеларија Стол Перница Мечка Шепа Топло Кат Симпатична Седиште

DEN 719.76

Количина на стоки
Достапно

【Висок квалитет】:Симпатична седиште перница со користење на високо-одделение волна и pp ткаенини со добра еластичност subvert традиционалниот концепт , специјално за половината-хип здрава зграда,па можете да се одморите во омилената фотелја вистински затоплување задоволство. 【Удобен Дизајн】 : Нашата оваа перница се топла и мека, Користете супер меки кадифен ткаенина, нежен мека, без иритација на кожата, може да се користи како седиште перница или кат мат или перница. 【Намалите стресот】 : После напорниот ден на работа или студирање, може да се седи на него и ќе ги преземе дремка, уживаат во мир и да го намалите стресот.Тоа може да промовира здравата положба на телото, правилното lumbar ' рбет усогласување, протокот на крв во нозете. 【Големина】:Ние обезбедуваме 2 големини за да изберат, Мали : 27.5x23.6inch (60*70 см), Големи:31.4x27.5inch(70*80см), Прирачник за мерење може да предизвика 0.5 - 1.5 инчен грешка, ве молиме потврдете точната големина пред ставање на ред. 【Широко Користење】 : перница е погоден за чаир ,автомобили, авиони, дек столици,во може да ги красат читална, или да одговара на канцеларија, дневна соба ,со цел да се намали стресот и да се релаксираат канцеларијата на работниците,студент, стари лица, кој е вашиот совршен избор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди