.

.

New
Алекс и Ани Пат на Симболи да се Прошири Алка за Жените, Lotus Мир Ливчиња Шарм, Rafaelian Заврши, 2 3,5 во

Алекс и Ани Пат на Симболи да се Прошири Алка за Жените, Lotus Мир Ливчиња Шарм, Rafaelian Заврши, 2 3,5 во

DEN 672.00

Количина на стоки
Достапно

Алекс и Ани Lotus Мир Ливчиња Шарм Алка изразува мир во физичка форма.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ГОЛЕМИНАТА И ЗАТВОРАЊЕ : Нашите иновативни, патентиран, и целосно оригинална технологија заменува традиционалното clasps со лизгачки механизам за да го прилагодите овој класичен бразлетна е големина од 2" за 3.Лотос цвет е симбол на мир, чистота, и просветлување.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Направен во U.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Направена со љубов и грижа, оваа прекрасна врежани алка карактеристики стилизирана лотос цвет pendant.ВАШИОТ УНИКАТЕН ПОТСЕТУВАЊЕ : Чувствува љубов со оваа Алекс и Ани Lotus Мир Ливчиња Шарм Проширување Алка, потсетник дека сте сакани и може да донесе светлина на светот околу вас.5" во ширина., овој безвременски парче лесно-се грижи за накит е со седиште во никел-слободен месинг/бакар метал микс дека засилува својата симболика за давателот и носителите.СОСТАВ : Направена со љубов и грижа во U.Ние веруваме дека накит треба да биде значајно претставување на кој сте, и карактеристики кои ќе се стремиме да ја отелотворуваат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Со корени обезбедени во кал, а стеблото кое расте преку вода, а цветот кој се наоѓа pristinely погоре, lotus синоним за прогресија на душата.НАКИТ ЗА РАСТ И НОВИ ПОЧЕТОЦИ : Канал вашата моќ со оваа Алекс и Ани Lotus Шарм Алка, постојан потсетник дека можете да креирате своја магија.Нашите класичен проширување со жица шарм алки се совршен додаток на вашиот изглед.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Изберете Алекс и Ани Пат на Симболи да се Прошири Алка како прекрасен подарок за себе - симбол да се носат за еластичност, бидејќи вие сте силна и убава.ЗНАЧАЈНО ШАРМ : Оваа убава прилагодливи алка има лотос цвет шарм за просветлување, раст, чистота и мир.Ние веруваме дека накит треба да биде значајно претставување на кој сте, и карактеристики кои ќе се стремиме да ја отелотворуваат.Од уроци и Раката на Фауима, на Месечината + Ѕвезда, ги инкорпорираат симболите во вашиот накит кој се зборува за тоа кој сте и што верувате.Овие без никел алки за да може да биде украсена со значајни симболи, вистински gemstones, или мантрата шарм, да му покажеме на светот кои сте и што сте ги претставуваат.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди