.

.

New
Workington Преносни Метал Алатка Градите со 9 Фиоки, 24 9-Фиока Алатка Градите Кабинет со Топката Имајќи Фиока Слајдови, Челик Алатка за Складирање Кутија Организатор 4006

Workington Преносни Метал Алатка Градите со 9 Фиоки, 24 9-Фиока Алатка Градите Кабинет со Топката Имајќи Фиока

DEN 304.80

Количина на стоки
Достапно

9 фиоки преносни складирање алатка градите со две удобно страна рачки и целосна должина пијано зглоб.Централната cam заклучување механизам систем за дополнителна безбедност.Сите топката имајќи фиока слајдови за непречено и efforless отворен до крајот на фиоките.Не се лизга фиока облоги за да се спречи алатки од тркалање кога го отворате фиока.Производ Димензија : 23-5/8"(Ширина) x 10-1/4"(Длабочина) x 15-1/8"(Висина).Големина : 9 Фиока.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди