.

.

New
Добри Насоки Горди Петел Weathervane - Чист Бакар & Месинг (26 инчи), Скок Украс, Ветрот Ване, Покривот Décor

Добри Насоки Горди Петел Weathervane - Чист Бакар & Месинг (26 инчи), Скок Украс, Ветрот Ване, Покривот Décor

DEN 1303.20

Количина на стоки
Достапно

Рачно изработени од страна на добри насоки занаетчии - украсите вашиот Скок со овој чист Бакар и месинг рачно изработени weathervane, дизајнирана од страна на Американски занаетчии.Чист Бакар со месинг акценти - направена од чист Бакар и дизајниран со месинг акценти, презентирање на визуелно впечатлива разлика.На чист Бакар и месинг ќе возраст природно.Лесно да се соберат и да ја инсталирате - вклучува собранието род, цврсти месинг 18"L насочен и Бакар глобуси.На 401 AL покривот планината препорачува, се Продава Одделно.Подобрување било Скок или градина - ова големина weathervane е идеален врвот вашиот дом, гаража, купола која, штала, gazebo, пергола, или се пролева за користење на нашата 401 AL покривот планината, се Продава Одделно.Боја : Бакар и Месинг.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди