.

.

New
Загрева со Електрична Ќебе 50x 60 Меки Кадифен Загрева Фрли, 10 Топлина Settings& Заштита од Прегревање, Пријатна Греење Ќебе за Каучот со 3 H Авто-Оф, Машина Перат, Подароци ?

Загрева со Електрична Ќебе 50x 60 Меки Кадифен Загрева Фрли, 10 Топлина Settings& Заштита од Прегревање, Пријатна

DEN 1199.76

Количина на стоки
Достапно

Супер Меки Фланелен боксери : Ова фланелен боксери загрева ќебе е мека и удобна, мерки 60" X 50".Можете да уживате во полно тело, луксузни чувство на топлина пред snuggling да спијам.Надгради се Прегрее Заштита : Вграден-во прегревање систем за заштита за да се избегне прегревање и обезбедува многу побезбедно и подобро искуство. 10 Температура Поставувања& Автоматско-исклучување : Изберете од температура помеѓу 68°F-122°F до брзо се загреваат и остануваат во удобно греење ниво.Автоматско исклучување функција со временски опсег од 1, 2, или 3 часа.Лесно Одржување : Можете или рака мие или машина за перење по detaching температурата контролер. (Ве молиме погледнете го упатството за корисникот на инструкции).Подарок Идеја : загреана фрли е уникатен подарок за родителите на нивниот роденден или други настани, специјален подарок за сопруг или сопруга на специјални годишнини, изненадувачки подарок за луѓе од сите возрасти.Технички Спецификации : Влез : 120 V Моќ : 120 W Димензии : 50 x 60 инчи Пакет Содржина : 1 Загрева Фрлиле Ќебе 1 Упатство за Корисникот за Чистење и Одржување Бидете сигурни дека за да го исклучите апаратот од електричната мрежа со отстранување на приклучок од штекер и ладење надолу најмалку десет минути пред чистење.Set Auto Off Timer Притиснете на Mode Копчето.Кога '-часа,' започнува да трепка на долниот десен дел на екранот, притиснете го копчето на Тајмерот Копче за да го изберете тајмер од 1-3hours.По избраниот пат трепка 5 пати и останува цврст on, auto off timer е поставено успешно.Забелешка конекторот на адаптерот и ќебе мора да бидат меѓусебно поврзани пред приклучување на апаратот со извор на енергија.НЕ користите ќебе кога е влажно.НЕ се свитка ќебе кога тоа е греење.НЕ седи или лежи на ќебе.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди