.

.

New
Слама Чанти за Жените, Рачно ткаени Слама Големи Спојки Желе Торба Тото Ретро Ратан Торба Лето Плажа Чанта

Слама Чанти за Жените, Рачно ткаени Слама Големи Спојки Желе Торба Тото Ретро Ратан Торба Лето Плажа Чанта

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

★1.Материјал : ПВЦ Тежина : 604 грам Големина : 110x150x50mm. ★2.Дизајн : Желе Торба,Мини,транспарентни. ★3.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Ова транспарентен чанта има правоаголна тешко тело и голем простор во внатрешноста која лесно да се носат очила за сонце, кармин и повеќе, внатрешниот џеб одговара за голем паметен телефон. ★4.Можете да се донесе оваа торба на вашиот плажа партија, или можете да го донесе тоа да патуваат, тоа ќе ве направи повеќе поставен, тоа е уникатен дизајн, тоа ќе биде вашата единствена торба. ★5.Политика на враќање : Вашата цел доаѓа со 30 ден пари гаранција за целосна наплата на гаранција.Ако имате било незадоволство со нашите производи, ве молиме e-mail на нашите EROUGE продавница по продажба на услуги тим, ние ќе рефундирање на вашите пари назад!. ★EROUGE Жени Јасно спојки Желе Торба Чанта Желе Торба Чанта Лесно Појавување Лесно Појавување 1.Материјал : ПВЦ 2.Тип : Чанта 3.Тежина : 604 грам 4.Големина : 110x150x50mm 5.Дизајн : Желе Торба,Мини,транспарентни 6.Модел Стил : писмо★Белешки : ★ ★се Должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата. ★Ве молиме овозможи мирисот во текот на пакување и испорака, но тоа ќе биде исчезна во неколку дена воздух надвор. ★Ве молиме овозможи 0.3"-0.9" во големина грешка поради прирачник за мерење.И ве молиме потврдете големината информации според нашите опис наместо на фотографии.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди