.

.

New
Paddsun Авто Автомобил ветробранското стакло Wiper Рака Смена 15mm Прозорец Wiper Сечилото Рака Puller Шофершајбната Отстранување Алатка Универзална

Paddsun Авто Автомобил ветробранското стакло Wiper Рака Смена 15mm Прозорец Wiper Сечилото Рака Puller Шофершајбната

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Ве молиме да го потврдите wiper рака големина пред да го купат.Погодна за права и splined spigots до пречник од 15mm.Ги отстранува ветробранското стакло wiper оружје брзо и лесно и безбедно.Корозија-отпорни, хром позлата.Едноставно место puller нозете под wiper рака и стегнете ги принудува завртка против wiper вратило.Се избегнува оштетување на возилото лакот или wiper собранието.Со заострување на завртка за удобно користење.Брза испорака од TX или CA склад во НАС, еден ден да го предадете за време на работни денови.Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Emoves ветробранското стакло wiper оружје брзо и лесно и безбедно да се Избегнува оштетување на возилото лакот или wiper собранието.Корозија-отпорни, хром позлата Погодна за права и splined spigots до пречник од 15mm Материјал : Метал Боја : Како на сликите покажуваат Јака Големина : 15mm Количина : 1 компјутер ќе добиете : 1 x Window Wiper Рака Отстранување Алатка.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди