.

.

New
Playtex, Спорт Тампони Редовни Absorbency, Бела, Unscented, 48 Count

Playtex, Спорт Тампони Редовни Absorbency, Бела, Unscented, 48 Count

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

360 Спорт ниво на Заштита tampon дизајнира за да се вклопи вашето тело и секој негов потег за заштитна истекување бариера.Flexfit interlocking влакна работат брзо за отстранување на протекување.Contoured апликатори за удобно, прецизни поставеност.Playtex Спорт Unscented редовни 48 Брои.Само Playtex Спорт тампони имаат 360 степени дизајн и flexfit технологија која се движи, начинот на кој се движи.Playtex Спорт тампони се големи тампони за пливање, возење велосипед, трчање или што и вашиот активност на избор е.Playtex Спорт тампони unscented, функција 360 Спорт ниво на Заштита tampon со цел да се вклопи вашето тело и секој негов потег за заштитна истекување бариера.Со уникатни flexfit interlocking влакна Playtex Спорт тампони работат брзо за отстранување на протекување.На contoured апликатори на Playtex Спорт тампони дозволи за удобно, прецизни поставеност.Playtex Спорт тампони бидете заштитени во текот на периодот.Playtex Спорт тампони - игра на!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди