.

.

New
Pubnico LED Божиќ Шапка, Божиќ флорални Капа на Дедо мраз Шапка и за Возрасните ,Празник Божиќ Шапка за Божиќ, Нова Година Празнична Партија

Pubnico LED Божиќ Шапка, Божиќ флорални Капа на Дедо мраз Шапка и за Возрасните ,Празник Божиќ Шапка за Божиќ,

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

★【Една Големина Одговара На Сите】 : Големината На Божиќ Одмор Шапка Е 20*15 Инчен, Тоа Се Вклопува Во Сите Возрасни, Без Разлика На Мажите Или Жените Ќе Уживате Во Овие Уникатни Дедо Мраз Капи. ★【Додаток Структура】 : 1 Одговараат, Капа Устата Е Бела Кадифен, Со Бела Волна Топката На Врвот.Вграден-Во Отстранлив Led Трепкачко Светло (Отстранување На Изолација На Состојба За Користење).Со Три-Владата Предводена Трепкачки Светла, Лесно За Ракување. ★【Убаво Декорација За Фестивалот Атмосфера】 : Класичен Божиќ Капи Се Совршена Декорација Додатоци За Божиќ,Ноќта На Вештерките, Нова Година, Божиќ Cosplay, Забава, Роденден Или Дури И За Продажбата, Промоција, На Годишната Церемонија, Активности На Заедницата, Фаза На Изведба, Празник Партија,Итн. ★【Перење Инструкции】 : Тоа Може Да Се Мијат Со Рака Или Со Машина (Забелешка : Извади Led Светилка Пред Чистење). ★【Најдобра Услуга】 : Дедо Мраз Капи најголемиот дел Божиќ додатоци се одлични за додавање на дополнителна забава и возбуда во вашиот Божиќ одмор страни. 100% задоволително гарантира!.Дедо Мраз Шапка Е Многу Модата,Полн Со Класичен Стил И Убавина, Исклучителна Материјали, Таписерии Изработка И Строга Контрола На Квалитетот, Сите Овие Се Осигура Дека Тие Може Да Се Користи Постојано.Можете Да Ги Споделите Овие Божиќ Капи Со Вашето Семејство И Пријатели За Време На Божиќна Вечера Или Партија.Овие Слатки И Иновативни Начини Може Да Ја Подобри Вашата Партија Атмосфера И Оставете Среќни Спомени На Другите.Ако Имате Било Какви Проблеми, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Среќен Божиќ!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди