.

.

New
Алги во Прав за Целулитот, Facials, Телото Обвива

Алги во Прав за Целулитот, Facials, Телото Обвива

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

НАМАЛУВАЊЕ на ЦЕЛУЛИТОТ Заборавајте целулит креми, се видат резултатите од Најдобрите Целулитот Смена Третман.БЕЗ АДИТИВИ, ХЕМИКАЛИИ, ИЛИ КОНЗЕРВАНСИ : 100 Сертифицирани Органски Алги во Прав е диви-направена од чиста Ascophyllum Nodosum Морски Алги, кој се наоѓа во чисти, јасни водите на Северниот Атлантик, тогаш сонцето суви пред да бидат земјата во парична казна во прав.La Lune Природни ОРГАНСКИ АЛГИ во ПРАВ, ОРГАНСКИ АЛГИ во ПРАВ, е дива-направена од норвешката Ascophyllum Nodosum Морски Алги и содржи најмалку 70 витамини, ензими, масни киселини и минерали.Исто така, се достапни за преземање на La Lune Природни веб-сајт.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди