.

.

New
Takefuns Ѕид Монтирани Алуминиум Бања Медицина Кабинет | Прилагодливи Полици | Бања | Кујна |

Takefuns Ѕид Монтирани Алуминиум Бања Медицина Кабинет | Прилагодливи Полици | Бања | Кујна |

DEN 5718.96

Количина на стоки
Достапно

1. Ова огледало кабинет е специјално дизајниран за оние кои сакаат мода и модернизација. 2.Бакар-free silver огледало, еколошки, многу помалку отпорност стапка во споредба со нормален сребро огледала. 3.Голем простор за складирање、Прилагодливи стакло ламинатни. 4. Бања огледало може да бидат обесени безбедно низ ѕидот, која е оптоварување тестирани. 5. Огледалото е комбинација на оптимална осветленост, точна боја, и извонреден јасност за макс осветлување потреби. 1. Ова огледало кабинет е специјално дизајниран за оние кои сакаат мода и modernization2.Бакар-free silver огледало, еколошки, многу помалку отпорност стапка во споредба со нормален сребро mirrors3.Голем простор за складирање、Прилагодливи стакло laminate4. Бања огледало може да бидат обесени безбедно низ ѕидот, која е оптоварување тестирани 5. Огледалото е комбинација на оптимална осветленост, точна боја, и извонреден јасност за макс осветлување потреби.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди