.

.

New
Преку Mercato италијански Сапун Бар (200 g), Број 4 - Violets, Magnolia & Килибар

Преку Mercato италијански Сапун Бар (200 g), Број 4 - Violets, Magnolia & Килибар

DEN 238.56

Количина на стоки
Достапно

МИРИС - Класичен Флорални (Violets, Magnolia 200 грам бар збогатен со кожата-да се грижат состојки на Шеј Путер, Глицерин, италијански Маслиново Масло и Масло од Кокос, нашите сапун нежно ги отстранува нечистотијата и валкано оставајќи чувство на кожата сакаше.ПРЕКУ MERCATO САПУН - Преку Mercato е италијанскиот за патување низ пазарот, нека овие прекрасни, комплексни ароми ве однесе на патување низ италијанскиот пазар.Имам арома НА ЛУКСУЗ - Нашиот голем италијански сапун барови се долготрајни и имаат богата, крем пенливата да се очисти и придавам влогови.Се ГРИЖИ ЗА ВАШАТА КОЖА - кожа-се грижат комбинација на Шеј Путер, Глицерин, италијански Маслиново Масло и Масло од Кокос се создаде една богата бар сапун ќе сакам да се користи повторно и повторно.ИСТРАЖУВААТ ПОВЕЌЕ нега на кожата И БАЊА ПРОИЗВОДИ - Кликнете на Пре де Прованса линкот на врвот на страницата за повеќе природна и нежна производи.Таа започнува со љубов, како што прават сите работи направени во Италија.Љубовта на убавината, мајсторство и квалитетот се најде во текот на локалните пазари.На curated асортиман на модерната мириси инспириран од патувањата низ оние пазари кои го слават вкусови, арома и живот.Збогатен со кожата-да се грижат состојки на Шеј Путер, Глицерин, италијански Маслиново Масло и Масло од Кокос, нашите сапун нежно ги чисти и moisturizes кожата оставајќи чувство сакаше.Таа започнува со љубов, како што прават сите работи направени во Италија.Љубовта на убавината, мајсторство, и квалитетот се најде во текот на локалните пазари.На curated асортиман на модерната мириси инспириран од патувањата низ оние пазари кои го слават вкусови, арома, и животот.Збогатен со кожата-да се грижат состојки на Шеј Путер, Глицерин, италијански Маслиново Масло и Масло од Кокос, нашите сапун нежно ги отстранува нечистотијата и валкано оставајќи чувство на кожата сакаше.Преку (VEEYA) : Патуваат преку (место) en маршута за некоја дестинација.Mercato (mer-КА-пети) : италијанскиот збор за Пазарот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди