.

.

New
MSKENF 1Pc Нерѓосувачки Челик Екструдер Фидер Возачот Опрема 40T Понесе 8мм за Makerbot MK7 MK8 за 3D Печатачите Делови Додатоци Печатач Додатоци

MSKENF 1Pc Нерѓосувачки Челик Екструдер Фидер Возачот Опрема 40T Понесе 8мм за Makerbot MK7 MK8 за 3D Печатачите

DEN 332.88

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребрена На Ѕвонење.Надворешниот дијаметар : 12mm.Внатрешниот дупка : 8мм(Создаден).Бројот на заби : 40 заби.MK7 MK8 екструдер возачот фидер опрема.Изработени од нерѓосувачки челик материјали,цврсти и издржливи.40 заби 3 D печатач додатоци.Ве молиме бидете сигурни дека она што е тип на вашиот избор,проверете ги повторно кога ќе се плати(40 заби;5mm понесе)Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Tone Outer дијаметар : 12mm Inner дупка : 8мм(Создаден)бројот на заби : 40 teeth Application : за 3 D Печатач parts Quantity : 1pcs(други додатоци демо на сликата не е вклучена)Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39inch2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 X Екструдер Возачот Фидер Опрема (Не мало пакет).

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди