.

.

New
Oneach USB Табела Светилка Модерна Табела Светилки Поставени на 2 за Дневна Соба 26.75 со Полнење преку USB Порт Бранеа Челик Ноќни Ламби Ткаенина Тапан Сенка Акцент Светил?

Oneach USB Табела Светилка Модерна Табела Светилки Поставени на 2 за Дневна Соба 26.75 со Полнење преку USB

DEN 2231.76

Количина на стоки
Достапно

USB Модерна Табела Светилки : Оваа Модерна табела светилки со USB Порта, поддршка 5 V/2 A брзо полнење.Наполнете го вашиот рачен електричен уред како мобилни телефони, i Phone, i Pad, kindle читатели, и така натаму, без оглед на тоа дали светилка е вклучено или исклучено. (Светилки НЕ се Вклучени).Табела светилки Сет од 2 : Секоја sliver заврши табела светилка е 26 3/4" висок вкупно База е 6" широк на дното, Сенка е 11" во склопот на врвот x13" низ дното x 9.5" висока, Тежи 3.5 кг.Ротари се префрлат лесно да го вклучите/исклучите.Минималистички s соба светилки, вклучена табела светилки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди