.

.

New
Gods & Ронки Адот активниот Јаглен Detoxifying & Exfoliating Тело Чистење | Хидратантен Кокосово Масло & Чистење Рузмарин Нане Шеќер Чистење | Нога Чистење & Тело Струже за Мажи & Ж?

Gods & Ронки Адот активниот Јаглен Detoxifying & Exfoliating Тело Чистење | Хидратантен Кокосово Масло & Чистење

DEN 771.84

Количина на стоки
Достапно

PURIFYING & МАЗНЕЊЕ ТЕЛО ПОЛСКИ — На Адот шеќерна трска чистење е природен мртвите кожата смена дека harnesses на ресторативна моќ на активира кокос јаглен во прав.Тоа продира длабоко под површината за да се подготви нечистотии од кожата досадна, imbuing со небесен злато мика трепет. 2-ВО-1 НАВЛАЖНУВАЧКИ EXFOLIATOR — и Покрај својот изглед, текстура, Адот содржи ултра хидратантен состојки како шеј путер, органски кокос, и грозје семе масло да се печат во влага и да се заштити кожата.Ја користите како со полно тело, exfoliator, пред бричење за чистење, нога exfoliator, или exfoliating нога чистење.БАЛАНСИРАЊЕ на ТЕЛОТО, ГРИЖА — Овој моќен exfoliating третман помага за подобрување на кожата тен, тон целулитот, бледнеат тело лузни од акни, и resurface трнлив кожата.Нејзините крупни зрна шеќер овозможи тоа да се удар далеку несовршености, оставајќи ја кожата на вашите убави нозе, раце и тело на видно место повеќе енергична и да се обнови.РУЗМАРИН НАНЕ АРОМА — Адот е природно fragranced со освежувачки рузмарин и нане масла за разлика од било кој друг кожата exfoliating чистење на телото.На invigorating мирис благословува вашите сетила со чиста & луксузен мирис што ќе ги носи поблиску до вашите најголеми себе.ЕДНОСТАВНО БОЖЕСТВЕНА САМО ПРОИЗВОДИ за НЕГА — Богови & Ронки формули се употребуваат исклучиво само формулиран со не-ГМО, состојки за да им помогне да се чувствувате и да изгледате вашиот апсолутно најдобро.Ние сме горди да се произведе без суровост гел и шеќер струже за жените и мажите, кои се слободни од сулфати, фосфати, силикон, и parabens.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди