.

.

New
Т-030 .030 0.8 mm Centerfire МИГ Контакт Совети Одговара Бернард МИГ Заварување Пиштол КОЛИЧИНА-10

Т-030 .030 0.8 mm Centerfire МИГ Контакт Совети Одговара Бернард МИГ Заварување Пиштол КОЛИЧИНА-10

DEN 2100.00

Количина на стоки
Достапно

За МИГ Пиштоли : за Бернард BTB МИГ Пиштоли, 250 Amp S-Пиштол(TM) МИГ Пиштол, W-Пиштол(TM) МИГ Пиштоли, FILTAIR Fume Екстракции Пиштоли, Чист Воздух(TM) Fume Екстракција Пушки.За Користење Со : Centerfire(TM) Diffusers и Млазници.Уп.Код : Т-030 и Износот по Пакет : 10pcs.Должина големина (Во.) : 1.5 и ги Понесе Кол. (Во.) : 0.030. Овие потрошен материјал НЕ се ОРИГИНАЛНИ ДЕЛОВИ, брендот и уп.код е само за референцирање, замена на резервни делови се потрошен материјал.Технички Спецификации : Предмет : Контакт Tip Ref.Код : Т-030 Bore Кол. (Во.) : 0.030 Понесе (mm) : 0.8 Серија : Centerfire(TM)Материјал : Copper For МИГ Пиштоли : за Бернард BTB МИГ Пиштоли, 250 Amp S-Пиштол(TM) МИГ Пиштол, W-Пиштол(TM) МИГ Пиштоли, FILTAIR Fume Екстракции Пиштоли, Чист Воздух(TM) Fume Екстракција Guns Connection Стил : Не-Threaded For Употреба Со : Centerfire(TM) Diffusers и Nozzlesis Оригинални Делови : NOWS-SKU : М-00226 Amount по Пакет : 10pcs Shipping Време на Стандард : 13-29 days Shipping Време на Забрзани : 4-6 работни дена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди