.

.

New
YiJYi Тенок Бендови Компатибилен со Fitbit Блаже,Потенка Меки Силиконски Бенд со Метална Рамка Замена Wristband за Жени Мажи Мали и Големи

YiJYi Тенок Бендови Компатибилен со Fitbit Блаже,Потенка Меки Силиконски Бенд со Метална Рамка Замена Wristband

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Тенок и Потенки дизајн Компатибилен за Fitbit Блаже,тоа доаѓа со силиконски бенд и метална рамка(розово злато/црна/сребрена) состави.Мала големина одговара за ( 5.5"~7.5 ") зглоб.Голема големина одговара за ( 6.3"~8.3" )зглоб.Tracker не се вклучени.Направени од премиум мека дише силикони и флексибилни, еластомер,кожата-пријателски материјал со поголема флексибилност и потесен дизајн го прави вашиот види повеќе стилски.Премија од Нерѓосувачки Челик "не јаз" Рамка заштитува се види од нула и задржување на бендот безбедно, лесно да се инсталира за вклучување/исклучување, симболизира модата, благородништвото, цврстина и елеганција.Лесно да се инсталира и големина,со брзо ослободување пролет барови,може да се сфати и исклучување во секунди,без алатки потребни.Нерѓосувачки челик тока обезбедува лесен за заклучување и да се ослободи,никогаш не рѓа.Ве уверуваме на најдобар квалитет нудејќи доживотна гаранција,ако примите неисправни стоки во било кој начин,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас ви помогне.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди