.

.

New
Патка Бренд Меур Заврши Боја Тапацир, 12 Инчи Широка х 30 Метри, Една Ролна, Портокалова (282477)

Патка Бренд Меур Заврши Боја Тапацир, 12 Инчи Широка х 30 Метри, Една Ролна, Портокалова (282477)

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Лесни за ефективни превозот. 3/16 инчен висина меур за површинска заштита и тапацир.Најлон воздушна бариера за задржување на балон, кој ги минимизира воздух на косата.Секоја тек е 12 инчи до 30 метри.Портокал.Се облекуваат нивниот праг со подарок завиткан во забава, празнична боја со нашите Патка Бренд Меур Заврши Боја Амортизирање.Кој е вграден во ѕидот слој да помогне да се задржи во согласност тапацир, нашите Меур Заврши Амортизирање нуди подолготрајни заштита за да се задржи кревка изненадувања безбедно за време на превозот и мејлинг.Прескокнете skimpy ткиво хартија во вашиот подарок торба и да се одлучат за нешто со екстра соочи - и поп на толпата-пријатни боја сигурни дека за да се донесе насмевка на семејството, пријатели или вашиот омилен клиенти.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди